Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Dobrý den,
děkujeme za zájem, jsme rádi, že se Vám Asan líbí.
ad 1) typový projekt rodinného domu Asan I nabízíme ve třech úrovních energetické náročnosti stavby (pasivní, nízkoenergetický a energeticky úsporný), vyjádřeno číselně spotřebou energie na vytápění v úrovni od 14,6 do 48 kWh/(m2.rok). El. přímotopy příliš nedoporučujeme - nízké pořizovací náklady jsou draze vykoupeny vysokými náklady provozními - doporučujeme uvažovat o tepelném čerpadlu nebo alespoň elektrokotli. V typovém projektu je možnost zdroje tepla v úrovni plynový kotel/elektrokotel/tepelné čerpadlo vzduch-vod, nicméně není problém projektu upravit na jiný druh vytápění.
ad 2) ano, je to samozřejmě možné
ad 3) samozřejmě - zavolejte, napište nebo se přijďte za námi poradit osobně a nebo - pokud máte již vybraný pozemek a ráda byste probrala i osazení domu - se můžeme sejít i na pozemku.
S přáním pěkného dne Dalibor Andrejs.

Dobrý den!
Stručně lze říci, že vnější stěny tvoří cihelné děrované termobloky, vnitřní příčky jsou rovněž cihelné. Stropy jsou montované keramobetonové nebo u vybraných projektů dřevěné trámové, krov je dřevěný vaznicový, střechu tvoří skládaná krytina (pálené drážkové tašky), okna mohou být plastová nebo dřevěná.
Přeji pěkný den, M. Andrejsová.


[CNW:Counter]