Kategorie, do kterých dům spadá: Energeticky úsporné domy, Nízkoenergetické domy, Pasivní domy, Malé domy, Patrové domy
Přehled všech kategorií typových projektů:    Malé domy Střední domy Velké domy     Energeticky úsporné domy Nízkoenergetické domy Pasivní domy     Bungalovy Patrové domy Patrové domy
auto

Balau

unp auto
Novinka
obestavěný prostor :491,3 m3
zastavěná plocha:78,7 m2
užitná plocha:107,3 m2
obytná plocha:67,7 m2
výška hřebene/atiky:6,7 m
doporučená šířka pozemku:15,7 m
doporučená délka pozemku:18,6 m
cena projektu - Ú:26800 
cena projektu - N:26800 
cena projektu - P:46800 
orientační cena stavby:2,35 mil. Kč
Zobrazit zrcadlovou variantuStáhnout katalogový listObjednat projektZaslat dotaz k tomuto projektuKalkulace ceny klientských změn v tomto typovém projektu
Balau
autopacmansklonvelikostpocetpp
Balau Balau Balau Balau Balau Balau

Rodinný dům Balau spadá do kategorie malých rodinných domů. Nabízí možnost bydlení optimálně 4 až 5ti členné rodiny. Do domu se vchází přes prostorné zádveří, odkud je dále vstup do obytné části rodinného domu. Ze zádveří jsou přístupné místnosti technického a hygienického zázemí – šatna, wc a koupelna. Hlavní obytný prostor je přes krytou terasu přímo propojen se zahradou. Rovněž je zde umístěna částečně oddělená kuchyně. Z obytného prostoru se po schodišti stoupá do patra, kde jsou koupelna, wc, dva pokoje, ložnice a velká šatna.

Z hlediska architektonického řešení je rodinný dům Balau navržen jako jednoduchá hmota s plochou střechou na téměř čtvercovém půdorysu. Velké prosklené plochy domu jsou opatřeny posuvnými dřevěnými lamelami. Dům zaujme svým střízlivým a moderním řešením, hodí se pro městské i příměstské pozemky, nejlépe rovinného či mírně svažitého charakteru. Vzhledem ke svému kompaktnímu řešení je vhodný i pro malé až stísněné parcely.

Rodinný dům Balau je navržen zejména pro malé a střední parcely. Dům se hodí i na méně příznivě orientované parcely se vstupem od jihu, východu a západu. Balau zaujme svým střízlivým moderním pojetím, s důrazem na čistotu hmoty a celkovou jednoduchost.

Balau
Balau
Místnosti 1. patra: Místnosti 2. patra:
1.01 zádveří 6,3 m2
1.02 šatna 5,1 m2
1.03 koupelna a tech. m. 5,7 m2
1.04 wc 1,2 m2
1.05 obývací pokoj a kuch. kout 33,5 m2
1.06 schodiště 4,0 m2
1.07 terasa    
1.08 plocha pro parkování auta    
       

 

2.01 chodba 5,8 m2
2.02 koupelna 5,2 m2
2.03 wc 1,8 m2
2.04 pokoj 10,3 m2
2.05 pokoj 10,6 m2
2.06 ložnice 13,3 m2
2.07 šatna 4,5 m2
       

 

Pohled uliční Pohled boční (kuchyně) Pohled zahradní Pohled boční
Pohled uliční Pohled boční (kuchyně) Pohled zahradní Pohled boční

* Orientační cena stavby na klíč je stanovena s ohledem na průměr nákladů skutečně realizovaných staveb na klíč bez sadových úprav, přípojek inženýrských sítí a oplocení pozemku - t.j. rodinný dům a úprava plochy do vzdálenosti metr od obvodových zdí domu. Cena je stanovena v cenové úrovni roku 2017. Předpokládá se rovinný terén pozemku. 

* Projekty označené jako Ú jsou nabízeny v energeticky úsporné variantě, projekty označené jako N v nízkoenergetické variantě a vybrané projekty označené jako P i v pasivním standardu. V objednávce je po volbě energetického standardu domu možné volit systém vytápění a přípravy teplé užitkové vody. U energeticky úsporných domů se volí ze dvou základních variant - plyn a elektřina. U nízkoenergetických domů je základní nabídka (plyn a elektřina) vytápění a přípravy teplé vody rozšířena o variantu přípravy prostřednictvím tepelného čerpadla vzduch-voda. U pasivních domů je základní variantou systému vytápění v typovém projektu řízené větrání s rekuperací. Pro teplou vodu je dále vždy řešena možnost zapojení solárních panelů do systému přípravy teplé užitkové vody.

* Ceny projektů jsou uvedeny včetně DPH.